BX Ledshow Kontrol Kartı Programı ve Kullanımı

Özellikle ticari amaçla kullanımı çok daha fazla olan P10 panellerin sahip olduğu özellikler her geçen gün artmaktadır. Klasik tabelaların sahip olduğu imkanların çok ötesine geçmesinin dışında sınırsız bir imkanı da sunmaktadır. Bundan dolayı tercih edilme oranının önemli bir oranda artış göstermesi de çok kısa zaman içinde olmuştur. Bilgisayar üzerinden kontrol edilen LED ekran ya da tabelalar sadece yazı değil, aynı zamanda resim, video gibi oynatıcı işlemlerde sunmaktadır. Bunların yapılmasında sahip oldukları kontrol kartı önemli yer tutmaktadır. Wifi, usb ya da Ethernet özellikli olan bu kontrol kartları yazılım araçları olarak da bilinmektedir. Farklı bilgisayar programları aracılığı ile de imkanların genişletilmesi mümkündür. Bunlardan bir tanesi de LEDshow kontrol kartı programı olarak bilinmektedir. Çokça tercih edilen bu program sayesinde birçok kontrol kartına özel olarak sunulan avantajlardan faydalanılması da sağlanmaktadır.

Öncelikle birçok farklı site üzerinden indirilmesi mümkün olan LEDshow kontrol kartı programı kısa bir zaman diliminde inmektedir. Ancak güvenilir yerlerden indirilmesi her zaman için önerilmektedir. Bununla birlikte güncel olmasına da dikkat edilmelidir. BX kontrol kartı sorunsuz bir şekilde çalışan programın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Önemli bir kolaylık olan bu destek ile istenilen animasyon işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Programın sol bölümünde dosyalar yer almaktadır. Sağ tarafında ise gösterme yöntemi, çalışma hızı ve bekletme süresi gibi özelliklerin ayarlanması mümkündür. Ekranda olması istenen işlemin ne türde olması böylelikle ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra, renk seçimi de yine sağ bölümde sunulmaktadır. Hareketli çerçeve kısmında ise çeviri alanları belirtilebilir. Resim ya da metin seçenekleri bulunan programda yapılacak anlık değişimlerde hemen olmaktadır. LEDshow kontrol kartı programı ile yapılan işlemler sonucunda ortaya çıkacak yazı ya da hareketli resimlerin görüntü kalitesi de üst düzeyde olmaktadır.

share post:

Comments

    1. teşeekürler zeki bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları