Powerled Kontrol Kartı Programı ve Kullanımı

Kayan yazı tabela ve reklam panonuzdaki yazıları kendiniz kolaylıkla değiştirebilirsiniz. LED tabela ile birlikte size verilen powerled uygulamasını çalıştırarak istediğiniz yazıyı yazıp listede bulunan efektleri yazmış olduğunuz yazıya uygulayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile LED ürünlerini ülkemizde de artık bir reklam aracı olarak kullanabiliyorsunuz, LED tabela, LED otobüs güzergâh tabelası ya da kayan yazı sistemlerinde üreticiler genellikle LED kontrol kartları kullanıyor, powerled kontrol kartı programı animasyon yüklemek ve LED reklam ürünün içeriğini güncelleyebilmek için powerled kullanması gerekmektedir.

Powerled programı ilk kurulduğunda yüksek ihtimalle İngilizce olarak gelecektir. Türkçe yapmak için “options” menüsündeki “longuage” sekmesini açarak Türkçe dil seçeneğine tıklayıp Türkçeye çevirebilirsiniz. Simdi size powerled kontrol kartı programı animasyonlarını nasıl yapıldığını anlatayım. İlk önce ana menüden program butonuna tıklayın, sol bölüme yeni bir program eklendiğini göreceksiniz. Daha sonra yazınızı eklemek için yine ana menüde bulunan metin butonuna tıklayın, program içine yeni bir metin dosyası eklenecektir oraya metninizi yazmaya hazırsınız. Sol tarafta bulunan metin kısmına tıkladığınızda programın altında metin ve animasyon ayarlarını göreceksiniz, alt sağ kısımda metini yazacağınız alan görünür buraya istediğiniz yazıyı yazın.

Powerled programının sağ üstte bulunan ön izleme bölümünden metinin, tabelanızda nasıl göründüğüne bakabilirsiniz, metini tabelanıza sığdırmak için metin yazdığınız yerin üst kısmındaki metin ayarlarından, font boyutunu seçip yine bu alandan sağa yaslama, sola yaslama, ortalama, metin kalınlığı, italikliği gibi seçenekleri seçebilirsiniz. Powerled kontrol kartı programı işyerleriniz için çok güzel bir reklam biçimidir. Bu powerledde tabelanıza çerçeve ekleyebilirsiniz. Bunu seçenekler bölümünde bulunan çerçeve bölümünden yapabilirsiniz. Çerçevenizi seçtikten sonra yine önizleme bölümünün altında bulunan pv butonuna tıklayarak animasyonunuzun ön izlemesini yapabilirsiniz.

share post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları